Pogaduchy Wieśka Pluty

FORUM PRYWATNE!!! WCHODZISZ NA WŁASNE RYZYKO I WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

#1 2017-08-12 15:49:27

WYTRWAŁY

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-30
Posty: 1223
Punktów :   

PRAWOMOCNIE O BOISKU TBS

W dniu wczorajszym, tj.11-08-2017 r.  Sąd  Okręgowy  w Legnicy utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego w Głogowie w sprawie karnej budowy na terenie TBS boiska  do gry w piłkę nożną dla dzieci starszych. Sprawa została umorzona  ze względu na brak jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia   mieszkańców (pomimo lokalizacji w strefie ochronnej gazociągu) i korzystających z placu dzieci. Zgodził się z uzasadnieniem oskarżonego - w mojej osobie, że na budowę nie było wymagane pozwolenie na budowę  ani nie było wymagane zgłoszenie do Inspektora Nadzoru Budowlanego.

W toku postępowania jest skarga na decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Górze  o unieważnienie decyzji o dokonaniu rozbiórki wydanej z rażącym naruszeniem prawa administracyjnego i  prawa budowlanego. W decyzji jako podstawę przyjęto brak pozwolenia na budowę i zgłoszenia oraz na zagrożenie  życia ze względu na lokalizacje w strefie ochronnej dla gazociągu.  Według opinii eksperta gazownictwa,  takiego zagrożenia nie było i nie ma.

Offline

 

#2 Dzisiaj 11:30:54

waleczne serce

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-30
Posty: 264
Punktów :   

Re: PRAWOMOCNIE O BOISKU TBS

Panie Wytrwaly, o "panskim " boisku juz wszystko wiadomo! A moze zainteresuje sie  co sie dzieje z firma i z budowa Delinka - basenu w Gorze? Bo ma byc oddany do uzytku 15 listopada ...a wrobelki cwierkaja ,ze firma zanizyla cene wykonania i padla , budowa stoi, podobnie jak z basenem odkrytym gdzie byl pan w nadzorze ,  gdzie "tania " firma padla jak kawka  i do dzisiaj podwykonawcy nie dostali za roboty moniakow? Czy to jakies fatum nad  nasza Gora i jej Burmistrzami? DO 15 LISTOPADA ZA MUR CHINSKI TEGO NIE WYKONAJA!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pielęgnacja yorka Kruklanki kwatery zdjęcia ślubne