Pogaduchy Wieśka Pluty

FORUM PRYWATNE!!! WCHODZISZ NA WŁASNE RYZYKO I WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

#1 2017-08-23 14:03:48

WYTRWAŁY

Administrator

Punktów :   

SKARGA NA RADNEGO

W trakcie dzisiejszej sesji Rady powiatu  Przewodniczący Rady Rewers  odczytał pisma jakie zostały do niego skierowane przez Barbarę Rudnicka i Patrycje Stanek-Jakubczak.

Treść niniejszych pism i udzielonej odpowiedzi zamieszczam niżej.

http://pics.tinypic.pl/i/00927/4pn9oyrfq4k5_t.jpg

http://images.tinypic.pl/i/00927/zar6nrmpe77l_t.jpg

Komentarz mój.

Pani Barbara Rudnicka wraz ze swoją koleżanką Patrycją Stanek-Jakubczak samowolnie  przyjmują na siebie rolę  pełnomocniczek prokuratora  z Głogowa. Nie wiem? Pewnie sam nie może się bronić ani działać ?! A one obie mają  moc sprawczą  czynienia dobra dla organów publicznych. Nie wiem w tym momencie kto tak naprawde działa  na szkodę prokuratora - radny Żłobiński, który  podpisał się pod skargą na jego działania  czy też obie "prokurentki" tak naprawdę dyskredytując prokuratora? Z posiadanej przez mnie wiedzy  wynika że Pan prokurator  świetnie sobie radzi i nie musi  posiłkować się  pracą obu  "substytutentek".

Radny  Żłobiński  jako prowokator tych niecnych działań nagabywał mieszkańców TBS do podpisywania skargi na prokuratora opowiadając herezje najemcom (w większości akcjonariuszom spółki), że mają do czynienia ze zorganizowaną  grupą przestępczą (z logicznego rozbioru zdania i jego sensu wynika, że to ... prokurator stoi na czele tej zorganizowanej grupy przestępczej plus   inni,  czyli  kto?) godząc tym samym w dobre imię ... akcjonariuszy TBS, czyli godząc w swój interes, czyli sami  podpisują skargę na samych siebie!!!
Dodatkowo radny Żłobiński wymuszał na nich, na członkach spółki  akcjonariuszach złożenie podpisu. Między wierszami, wyobraźnia podsuwa mi obraz radnego w mundurze SS z bykowcem w reku walącego nim o blat stołu  wydzierającego się (,,,)  podpisuj bo jak nie  to ... Tygrysowi na pożarcie rzucę.(...)
Znając osobę  radnego Mirosława Żłobińskiego, to  zdecydowanie  bardziej agresywnego zachowania należałoby oczekiwać od  kota  jego, ochrzczonego  zdradliwym imieniem  ... TYGRYS!!!

To jest ewenement logiki obu pań.   

W spółce,  przekrój społeczny jest różny, są ludzie z wykształceniem  podstawowym, zawodowym, średnim a nawet z wyższym  ale naprawdę  wśród tej lokalnej społeczności nie ma ... debili i idiotów do których obie panie  w swym  intelektualnej myśli przewodniej,  próbują ich zaliczyć.

Dodatkowo,  ten człowiek ( M. Żłobiński) udziela wsparcia dla W. Pluty, który doprowadził do wielkiej niegospodarności w spółce ... pobudowując .... samowolę budowlaną w strefie ochronnej. Przejrzałem wszystkie słowniki, encyklopedię nawet na google wlazłem i nie znalazłem budowy samowoli budowlanej.  Pani Rudnicka proszę mi wyjaśnić,  co to za budowa(?), ta ... samowola budowlana. Bo jeśli nie ma takowej w prawie polskim, to nie można mówić o jakiejkolwiek karze  bo som my jeszcze państwem prawa  a nie państwem Rudnickiej i Stankowej-Jakoubczakowej. Pewnie dlatego  Sądy, w obu postępowaniach procesowych ... uniewinniły mnie od stawianego mi zarzutu  popełnienia przestępstwa pobudowywania samowoli budowlanej.?!

W naszych prywatnych rozmowach radny Żłobiński  tytułuje mnie nie tylko Prezesem ale  mam zaszczytny tytuł Admirała Floty Lokalnej a to z racji służby w Mar. Woj. podczas gdy ja,  w ramach rewanżu  tytułuję go ogniomistrzem podchorążym, też z racji służby wojskowej.

Pada pytanie  skierowane do radnego Mirosława.  Dlaczego tak bardzo popiera i broni  skazanego wyrokiem sądowym Wiesława Plutę.
Odpowiem sam z własnej inicjatywy. Bo obaj mamy podobny styl działania, rozumowania i poczucie humoru i honoru. I może dlatego, że  taki ma kaprys  bo takie jego prawo  a  pani B. Rudnickiej i Patrycji Stanek-Jakubczak  wara od jego powiązań  koleżeńskich.
Inaczej a na podstawie jakiego prawa  B. Rudnicka i p. Stanek-Jakubczak kwestionują jego prawo do swobodnego doboru kręgu znajomych? Może  woli bandytę Plutę, agresywnego kota TYGRYSA od Ś. J. Rudnickiej czy Stanek-Jakubczakowej? Ma przecież do tego prawo nawet jako radny powiatowy i najemca lokalu mieszkalnego z zasobów spółki, której jest akcjonariuszem. Bez względu na to, czy to się  B. Rudnickiej podoba czy też nie podoba.
Barbara Rudnicka powinna wiedzieć,  że są granice ignorancji po przekroczeniu których popada się w śmieszność.

Odpowiedź Przewodniczącego Rewersa.

http://images.tinypic.pl/i/00927/th79p9nkree9_t.jpg

Odpowiedź na ...odpowiedź!!!
http://pics.tinypic.pl/i/00927/59346tjtyxbw_t.jpg

A z Rudnicką i Stanek-Jakubczakową rozmawiać można  jak z Marysią - ino o pierogach.

#2 2017-08-27 12:05:04

agnostyk

Użytkownik

Punktów :   

Re: SKARGA NA RADNEGO

Mnie nie tyle oburzylo to ,ze ktos -jak umie pisac - cos tam wypisuje ....mnie bardziej  oburzyla  jak ta sprawe OBJAWIONO!? Otoz Pan Przewodniczacy Rady Powiatu - nazwiska  z roznych wzgledow nie wymienie- NIE INFORMUJAC ZAINTERESOWANEGO, ZE TAKIE PISMA , SKARGI DO NIEGO WPLYNELY NA PANA RADNEGO MIROSLAWA....RACZYL JE W CALOSCI UPUBLICZNIC CZYTAJAC JE NA SESJI !? WYRAZ OBURZENIA WYARTUKUOWAL TYLKO KLUB RADNYCH NIEZALEZNYCH ustami Jego Przewodniczacej Teresy Fraczkiewicz....POZOSTALI RADNI WYDAWALI SIE URADOWANI TAKIM POTRAKTOWANIEM RADNEGO, a nawet w kuluarach mozna bylo uslyszec, ze "dobrze mu tak, bo sam podobne metody stosowal wobec innych"  A JA CZUJE SIE ZNIESMACZONY pANIE wIESLAWIE TAKIM POZIOMEM DEBATY SPOLECZNO POLITYCZNEJ M.IN. W GORZE SLASKIEJ.

#3 2017-08-27 17:55:53

WYTRWAŁY

Administrator

Punktów :   

Re: SKARGA NA RADNEGO

TAK TO JEST JAK SIĘ CHŁOPA WPUŚCI DO BIURA, PAPIER DO KIBLA WEŹMIE A ATRAMENT ... WYPIJE.

Stopka forum

RSS