Pogaduchy Wieśka Pluty

FORUM PRYWATNE!!! WCHODZISZ NA WŁASNE RYZYKO I WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

#1 2018-01-18 12:09:53

WYTRWAŁY

Administrator

Punktów :   

INFORMACJA TBS

W DNIU 16-01-2018 R.  SĄD REJESTROWY DOKONAŁ NA WNIOSEK B. RUDNICKIEJ PONOWNEJ WERYFIKACJI  W KSIĘGACH REJESTROWYCH I  DOKONAŁ WYKREŚLENIA  MOJEJ OSOBY Z  DZIAŁU II  I  NIE DOKONAŁ ŻADNEGO WPISU. RUBRYKA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH REPREZENTANTÓW SPÓŁKI  JEST PUSTA,  ZATEM NA DZIEŃ DZISIEJSZYM  SPÓŁKA TBS SA NIE MA  PRAWNIE UMOCOWANYCH OSÓB W ZARZĄDZIE.

DZIĘKI GŁUPIM, NIEPRZEMYSLANYM DZIAŁANIOM B. RUDNICKIEJ  SPÓŁKA  WCHODZI  NA DROGĘ POWOLNEGO UPADKU.  ŻADEN ZE STATUTOWYCH ORGANÓW SPÓŁKI NIE DZIAŁA.  RADA NADZORCZA  NIE MA MOŻLIWOŚCI PODEJMOWANIA  PRAWOMOCNYCH UCHWAŁ ALBOWIEM  JEJ SKŁAD  NIE JEST ZGODNY CO DO LICZEBNOŚCI ZE STATUTU,  A PO  OSTATNIEJ ZMIANIE  NIE DZIAŁA TEZ ORGAN  JAKIM JEST ZARZĄD.

#2 2018-01-18 15:39:14

WYTRWAŁY

Administrator

Punktów :   

Re: INFORMACJA TBS

Mieszkańcy, akcjonariusze pytają  ... Czemu tak?

Wyjaśniam.

Złożenie wniosku do S Rej. o wykreślenie mojej osoby otwiera drogę Rudnickiej do zwołania  Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy,  w czasie którego zostanie powołana  nowa Rada Nadzorcza spółki. 
Kadencja  RN  dobiegła końca, jak również  końca dobiegła kadencja mojego  pełnienia funkcji w zarządzie. 
Do momentu kiedy jestem wpisany do KRS, to ja miałem prawo  zwołać  NWZA,  wykreślenie  mojej osoby i nie wpisanie Stankowej Jakubczak  omija ten proceder.  Normalnie Rudnicka  musiałaby zwrócić się do Prezesa  o zwołanie NWZA a tak nie musi do nikogo się zwracać.

W czasie NWZA  będzie próbowała  powołać nową RN  a ta  powoła nowego prezesa Zarządu.

Ja, niżej podpisany Wiesław Pluta, przepraszam Panią Patrycję Stanek-Jakubczak za umieszczenie na stronie internetowej www.saloon-politowania.pun.pl w okresie od dnia 01-07-2014 r. do 28-07-2014 r. wpisów znieważających Jej osobę.

Stopka forum

RSS